O nás

Představujeme Vám

TS Srdíčko Kolín

Taneční skupinu založila v roce 1990 paní Jarmila Pavlíčková, která od roku 2022 pověřila vedením své svěřenkyně Michaelu Knickou a Marii Šafaříkovou.


skupina 1

SRDÍČKO

Skupina má za sebou řadu vystoupení a soutěžních úspěchů (5x Mistr ČR, Vítěz poháru Mistrů, několik prvních a druhých míst v rámci oblastních soutěží). Největším úspěchem je titul Mistr Evropy 2001 v německém Krefeldu. Účastní se festivalů, kulturních a společenských akcí. Reprezentují město Kolín, Středočeský kraj a Českou republiku doma i v zahraničí (Německo, Polsko, Rusko, Belgie, Rakousko, Španělsko a Francie).

Mažoretky taktéž spolupracují s dechovými orchestry, např. Harmonie 1872 Kolín, Městská hudba Fr. Kmocha Kolín, Pralinka Praha a s různými kapelami z ČR i ze zahraničí. 

skupina 2

SRDÍČKO JUNIOR

Jedná se o skupinu ve věku od 7 do 12 let. Ve vystupování před publikem jsou začátečnice, zúčastňují se především akcí konajících se v Kolíně. 

Skupina 3

BABY SRDÍČKO

Taneční skupinu navštěvují nejmladší členky skupiny Srdíčko ve věku 3 - 7 let. Je zaměřena především na taneční průpravu, práci s hůlkou a přípravu na svá první vystoupení před publikem.